logo danish
mobil: 0905 616 907 | tel.: 031 / 782 21 68 | e-mail:danish@danish.sk

REFERENCIE


S firmou Danish spolupracuje naša spoločnosť už  viac ako jedno desaťročie. Za tieto roky sme vo vzájomnej spolupráci pripravili množstvo reklamných aktivít, ktoré na dôstojnej úrovni reprezentovali  poslanie a ciele našej spoločnosti na trhu Slovenska. Konkrétne myšlienky , zámer reklamy a grafické prevedenie postrehli mnohí naši obchodní partneri a poukázali na vysokú kvalitu prevedenia , vrátane obsahového zámeru , princípu  " oslovenia " a reklamného poslania. Z tohto dôvodu si vážim prácu reklamnej agentúry ako aj ich výrobného tímu profesionálov a v ďalšej spolupráci a investovaní financií do tejto firmy vidím zmysel a budúcnosť .

Ing. Alexander Csomor
konateľ Hawle, s.r.o.


S vydavateľstvom DANIŠ som spolupracovala pri realizácii pracovných zošitov pre žiakov I. stupňa základnej školy s názvami Číslicovo a Čitateľ v druhom ročníku. Precízne grafické spracovanie a profesionálny prístup k realizácii autorských návrhov viedli k vytvoreniu publikácií, ktoré dnes majú svoje nezastupiteľné miesto na trhu.

PaedDr. Alžbeta Hirková
autorka publikácií

S firmou Daniš spolupracujeme na rôznych projektoch už niekoľko rokov. Zaujala nás široká ponuka poskytovaných služieb a profesionálny, inovatívny prístup s dôrazom pre detail. Tovar je vždy dodaný načas, podľa dohodnutých podmienok a vo výbornej kvalite. Samotná realizácia je bezproblémová a presná. 
Ceníme si ich spoľahlivosť a zodpovednosť akou pristupujú k plneniu svojich záväzkov. Široký rozsah spolupráce je dôkazom našej spokojnosti s poskytovanými službami. 
Reklamnú agentúru Daniš môžeme len odporučiť.

Zoltán Foltan
manažér hotela Hotel Galanta, s.r.o.

So spoločnosťou danish.sk spolupracujeme niekoľko rokov. Naša spolupráca začala na základe odporúčania nášho dodávateľa. Spolupráca hlavne v oblasti dodávania reklamných predmetov je vždy 100%, či sa už jedná o vyhotovenie alebo dodanie tovaru. V oblasti grafiky vyjadrujem taktiež maximálnu spokojnosť. Nápady a ich realizácie od majiteľa spoločnosti majú vždy úspech a veľmi dobre reprezentujú našu spoločnosť.

Mgr. Katarína Paulenová
konateľ FARM PROFI s.r.o.

S pánom  DANIŠOM máme len tie najlepšie skúsenosti. Naša spolupráca  prebieha na maximálnej profesionálnej úrovni, so zachovaním najlepších  priateľských vzťahov.
Jeho ochota pomáhať pri rozvoji našej spoločnosti je viac než štandardná, spoľahlivosť a dodržanie dohodnutého prispieva k ľahkému priebehu všetkých kampaní, ktoré sme doposiaľ spolu realizovali.
Vyzdvihujem kvalitu materiálov, dobrých nápadov v obsahu a podstate oslovenia  širokej skupiny respondentov , čím je takmer vždy naplnená idea celého projektu.
Našu spoluprácu si nesmierne vážim a preto do budúcnosti, nevidím dôvod, prečo by sme mali meniť....Vrelo odporúčam všetkým.

Mgr. Maasová Miriam
riaditeľka Pohoda seniorov n.o.

We have been working withfor Daniš for over four years in handling all of our printing and marketing needs for the school.  From pens and letterhead to designs for fliers, promotional material and brochures, they have always done an extraordinary job in meeting all of our promotional needs in a professional and timely fashion.They have assisted us in promoting our annual courses for adults and children as well as our summer camps for children.They even created amazing T-shirts, pens and hats as prizes for the kids, which made them very happy indeed.We have always been pleased with our co-operation with Daniš and look forward to working with them in the future for all of our promotional and marketing needs.

Richard Aitken
Head Lecturer Language Centre

Chceli by sme sa poďakovať firme danish. Za super spoluprácu, rýchle jednanie, ochotu nám čo najlepšie vyhovieť! Hľadali sme firmu, kde budú naše predstavy zrealizované na 100% a tu sa to podarilo. Tovar vyhovuje presne našim predstavám a určite budeme naďalej spolupracovať. Ceny super, kvalita o to lepšia 😊
Určite odporúčam spoluprácu, nebudete sklamaní.
Ďakujeme Vám a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Dominik Petrovič
Konateľ osobnimakleri s.r.o.

 

O nás Produkty a služby Technolóie E-SHOP Balíky Kontakt  
danish_perie