logo danish
mobil: 0905 616 907 | tel.: 031 / 782 21 68 | e-mail:danish@danish.sk

BROŽÚRY, KNIHY


BROŽÚRA

je jednoúčelová brožovaná neperiodická tlačovina s rozsahom do 48 strán. Obvykle špeciálnej povahy a účelu. Môžu to byť návody, príručky, katalógy, propagačné materiály CK, hotelov, firiem z väčším obsahom, ktorý  sa nezmestí na leták. Ponúkame vám brožúry v štandardných ako aj neštandardných formátoch, v šitej - V1, alebo lepenej - V2 väzbe. 

brozura cislicovo brozura elit brozura hotel galanta

 

KNIHA

Brožúra s rozsahom väčším, ako 48 strán, je už vlastne kniha, ktorá by kvôli spomenutému rozsahu (počtu listov), mala byť viazaná  šitou/lepenou väzbou - V4, alebo šitou väzbou v tvrdých doskách - V8.

Ak máte záujem, prezrite si všetky typy knižných väzieb TU!

katalog Hawle knoha JPB kniha Europan Jan Palarik

V prípade záujmu, vám vybavíme na brožúru alebo knihu pridelenie ISBN (International Standard Book Number)ako aj EAN kódu (European Article Number).

Grafiku vám z podkladov a inštrukcií radi navrhneme. Nakoľko sa spravidla už jedná o náročnú spoluprácu, pred tlačou prebieha viac korektúr až sa dosiahne schválenie. Cena za grafické spracovanie brožúry, alebo knihy podlieha jednaniu a obyčajne sa presne ocení, až po prebratí všetkých podkladov.

 

V prípade záujmu o cenovú ponuku neváhajte vyplniť formulár!  (pre brožúru aj knihu je rovnaký)

  • V prvej časti formulára vyplňte políčko s menom firmy a kontaktnej osoby, uveďte e-mail, telefónne číslo.
  • V časti špecifikácia si vyberte formát brožúry/knihy, knihárske spracovanie (väzba), papier na vnútro/obálku, farebnosť vnútra/obálky, povrchové zušľachtenie, uveďte náklad a všetko ostatné, čo podľa vás formulár nevystihuje, a pokladáte to k vypracovaniu ceny za potrebné uviesť vpíšte do kolónky "správa" v tretej časti formulára.
  • Nezabudnite formulár odoslať!

Ak nám nebude niečo jasné, zavoláme vám na uvedené telefónne číslo, alebo vám napíšeme správu na uvedenú e-mailovú adresu, na ktorú vám aj cenovú ponuku zašleme. 

Alebo nám jednoducho počas pracovnej doby zavolajte na t.č.: +421 905 616 907!

Kalkulačný formulár na brožúru, alebo knihu:

        

        

Špecifikácia :

Vpíšte požadované množstvo . Ak chcete naceniť viac možností, oddelte čísla čiarkou!

 

Text, odoslanie

   súhlasím so zasielaním noviniek od danish.sk
   súhlasím so spracovaním osobných údajov (GDPR)

Tovar vám zašleme kuriérom, Slovenskou poštou, alebo si môžete dať tovar u nás vyzdvihnúť "vaším" kuriérom, prevziať osobne...

 

O nás Produkty a služby Technolóie E-SHOP Balíky Kontakt  
danish_perie