logo danish
mobil: 0905 616 907 | tel.: 031 / 782 21 68 | e-mail:danish@danish.sk

LETÁKY, PLAGÁTY


Leták, "info" leták, podáva potencionálnemu klientovi, záujemcovi výstižne a jednoducho informácie o vlastnostiach ponúkaného tovaru či službách, výhodnej cene, výrobcovi, s kompletnými kontaktnými údajmi, marketingovým nástrojom spätnej väzby, a s obrázkami. Na Slovensku kvôli počítačovej negramotnosti veľkého množstva populácie ktorú ak chcete osloviť, je ešte stále pre vás potrebným a pre ňu obľúbeným reklamným, oznamovacím, či hlavným firemným marketingovým nástrojom spojeným s inými doplnkovými marketingovými aktivitami.

letaky A5 letaky DL letaky A6
Ak máte záujem zabezpečíme vám plne odkontrolovateľný roznos letákov (len u nás vytlačených) priamo do občianskych, ako aj firemných schránok na území Slovenska.

Grafiku vám zo zaslaných podkladov a inštrukcií radi navrhneme a pred tlačou vám ju zašleme na korektúru a schválenie. Každá cena za grafiku je individuálna - podľa náročnosti. Pri letákoch vo väčších nákladoch je grafické spracovanie predlohy vždy v cene zákazky!
Ak sa rozhodnete navrhnúť si grafiku sami tak projektujte ju v rozlíšení 300dpi, vo farebnom profile CMYK a "zavretú" do PDF pre press, nám ju zašlite:

Ak máte záujem, prezrite si všetky A-čkové a B-čkové formáty letákov TU!

V prípade záujmu o cenovú ponuku neváhajte vyplniť formulár!  (pre leták, aj plagát je rovnaký).

  • V prvej časti formulára vyplňte políčko s menom firmy a kontaktnej osoby, uveďte e-mail, telefónne číslo.
  • V časti špecifikácia si vyberte formát letáka, či plagátu, knihárske spracovanie (lomy), papier, náklad, farebnosť, zušľachtenie.
  • Ak si vyberiete možnosť ÁNO,mám záujem o nacenenie roznosu letákov, do políčka "text" v tretej časti formulára udajte lokalitu, mestá, obce... kde chcete letáky rozniesť.
  • Nezabudnite formulár odoslať!

Ak nám nebude niečo jasné, zavoláme vám na uvedené telefónne číslo, alebo vám napíšeme správu na uvedenú e-mailovú adresu, na ktorú vám aj cenovú ponuku zašleme. 

Alebo nám jednoducho počas pracovnej doby zavolajte na t.č.: +421 905 616 907!

Kalkulačný formulár na leták, alebo plagát:

        

        

Špecifikácia :

Vpíšte požadované množstvo . Ak chcete naceniť viac možností, oddelte čísla čiarkou!

 

Text, odoslanie

   súhlasím so zasielaním noviniek od danish.sk
   súhlasím so spracovaním osobných údajov (GDPR)

Tovar vám zašleme kuriérom, Slovenskou poštou, alebo si môžete dať tovar u nás vyzdvihnúť "vaším" kuriérom, prevziať osobne...

 

roznos letakov
O nás Produkty a služby Technolóie E-SHOP Balíky Kontakt  
danish_perie