logo danish
mobil: 0905 616 907 | tel.: 031 / 782 21 68 | e-mail:danish@danish.sk

POHĽADNICE, VIZITKY


POHĽADNICE

Nakoľko ich každý pozná, netreba ich zdĺhavo predstavovať. Pre penzióny, motoresty, hotely, mestá, obce, firmy, školy ..., sú tradičným, cenovo výhodným prezentačným, reklamným a marketingovým nástrojom.  Ponúkame vám možnosť vždy novej aktualizovanej grafiky v pravidelných časových intervaloch, lebo pohľadnice vyrobené u nás sú cenovo dostupné, už v malých nákladoch. 
Štandardný formátu A6, ako aj prevedenie - z lícnej strany kvalitná plnofarebná tlač ošetrená lesklým laminom a rubová strana čiernobiela nelakovaná (vhodná na písanie aj guľôčkovým perom)  - vám vyrobíme za cenu lepšiu prinajmenšom podobnú najlacnejším výrobcom na Slovenskom trhu. Vyrobíme vám pohľadnice aj netradičných formátov a tvarov. 
Nemusia to byť len klasické pohľadnice – môžu slúžiť ako pozdravy,  zastrkávacie reklamné karty za stierače automobilov, pozvánky, klubové či vernostné karty... Sú vhodným darčekom pri výročných podujatiach miest, obcí, organizácií a firemných výročí.


Neopakovateľné čaro starých čias - napísaného pozdravu na pohľadnici svojim blízkym z rekreačného miesta, obce, či mesta, je späť!

pohladnice Gan pohladnice vizitky nemcek

 

VIZITKY

Dokážeme vám vyrobiť vizitky v prevedení aké si len viete predstaviť, ak ste ochotní technologické postupy pri výrobe, alebo luxusný papier zaplatiť!  
Nakoľko je veľa firiem, ktoré vizitky ponúkajú, ako svoje nosné produkty za ceny, na ktorých sa dá v konečnom dôsledku len prerobiť, sme veľmi skoro pochopili, že "tadiaľto cesta nevedie" a vizitky neprezentujeme, a neradíme medzi náš nosný výrobný program.

  • Ak o cenovú kalkuláciu požiadate - ponuku vám vypracujeme.
  • Ak si vizitky následne u nás objednáte, tak vám ich samozrejme do výroby zaradíme a v dohodnutej cene, termíne a kvalite dodáme.
  • Ak budete náš pravidelný klient, tak vám ich v rámci nejakej inej zákazky podarujeme.

V prípade záujmu o cenovú ponuku neváhajte vyplniť formulár!  (pre pohľadnice aj vizitky je rovnaký)

  • V prvej časti formulára vyplňte políčko s menom firmy a kontaktnej osoby, uveďte e-mail, telefónne číslo.
  • V časti špecifikácia si vyberte formát pohľadnice/vizitky, farebnosť, povrchové zušľachtenie, uveďte náklad a všetko ostatné, čo podľa vás formulár nevystihuje, a pokladáte to k vypracovaniu ceny za potrebné uviesť vpíšte do kolónky "správa" v tretej časti formulára.
  • Nezabudnite formulár odoslať!

Ak nám nebude niečo jasné, zavoláme vám na uvedené telefónne číslo, alebo vám napíšeme správu na uvedenú e-mailovú adresu, na ktorú vám aj cenovú ponuku zašleme. 

Alebo nám jednoducho počas pracovnej doby zavolajte na t.č.: +421 905 616 907!

Kalkulačný formulár na pohľadnice, alebo vizitky:

        

        

Špecifikácia :

Vpíšte požadované množstvo . Ak chcete naceniť viac možností, oddelte čísla čiarkou!

 

Text, odoslanie

   súhlasím so zasielaním noviniek od danish.sk
   súhlasím so spracovaním osobných údajov (GDPR)

Tovar vám zašleme kuriérom, Slovenskou poštou, alebo si môžete dať tovar u nás vyzdvihnúť "vaším" kuriérom, prevziať osobne...

 

O nás Produkty a služby Technolóie E-SHOP Balíky Kontakt  
danish_perie