logo danish
mobil: 0905 616 907 | tel.: 031 / 782 21 68 | e-mail:danish@danish.sk

SPISOVÉ OBALY - FOLDRE


Vyriešili sme, ako  vyhovieť vám, ktorý chcete spisové obaly - foldre s vlastnou grafikou v malých  nákladoch za primerané ceny a v nadštandardnej kvalite. Konkurenčné tlačiarne, ktoré disponujú so všetkými technológiami, ktoré sa pri výrobe spisových obalov využívajú(tlačiarenský stroj, laminovanie, UV lakovanie, výsek) majú zaužívaný náklad od minimálneho počtu 500KS ( pokrytie všetkých nákladov a zisk) a viac. 
Iba my, sme všetky technologické postupy zladili tak, že nadštandardne vyzerajúci a precízne technologicky zvládnutý spisový obal - môže mať teraz každý už od minimálneho nákladu 100KS za jedinečné a každému prístupné ceny.  

Ponúkame vám Spisové obaly -foldre na reklamné materiály, ponuky, hlavičkové papiere vo formáte A4 vyhotovené z bieleho jednostranne natieraného kartónu, volumen 1.6 / 250g/m² (pevnosť zodpovedá kartónu s gramážou 350g/m²) Jednostranná, alebo obojstranná plnofarebná potlač (CMYK )

Vyberte si z dvoch prevedení:


foldre spisove obaly

bez chrbta

s 5mm chrbtom

Do obalu bez chrbta sa zmestí cca 10 listov a do obalu s 5mm chrbtom sa zmestí cca 50 listov ofsetového papiera A4 80-90g/m². Grafiku vám radi navrhneme dľa vašich inštrukcií zo zaslaných podkladov, alebo si grafiku môžete naprojektovať do matríc, ktoré si s podrobným návodom a popisom "ako na grafiku" môžete stiahnuť.
Ak chceš matricu na spisový obal bez chrbta stiahni si ju v CDR/PDF TU!
Ak chceš matricu na spisový obal s 5mm chrbtom stiahni si ju v CDR/PDF TU!
Prezri si podrobný návod a popis na projektovanie grafiky v JPG TU!

Povrchové jednostranné zušľachtenie  (z vonkajšej strany):

  • lakovanie lesklé
  • laminovanie lesklé
  • laminovanie matné
  • laminovanie matné + parciálny UV lak.

V prípade záujmu neváhajte vyplniť kalkulačný formulár, v ktorom nám oznámite o aký spisový obal máte záujem. Vyplňte políčko s menom firmy a kontaktnej osoby, uveďte e-mail, telefónne číslo, vyberte si prevedenie, potlač, povrchové zušľachtenie a počet. Do kolónky "text" uveďte špecifikácie, ktoré si myslíte, že nevystihli to, o čo máte záujem, alebo spresnite požiadavku.Ak nám nebude niečo jasné, zavoláme vám na uvedené telefónne číslo, alebo vám napíšeme správu na uvedenú e-mailovú adresu, na ktorú vám aj cenovú ponuku zašleme obratom, najneskôr do 24 hodín.

Alebo nám jednoducho počas pracovnej doby zavolajte na t.č.: +421 905 616 907!

spisove obaly elite spisove obaly spisove obaly apropo

spisový obal bez chrbta

spisový obal s 5 mm chrbtom, lak

spisový obal s 5 mm chrbtom, laminát

 

Kalkulačný formulár na spisový obal :

        

        

Špecifikácia :

Text, odoslanie

   súhlasím so zasielaním noviniek od danish.sk
   súhlasím so spracovaním osobných údajov (GDPR)

Tovar vám zašleme kuriérom, Slovenskou poštou, alebo si môžete dať tovar u nás vyzdvihnúť "vaším" kuriérom, prevziať osobne...

 

O nás Produkty a služby Technolóie E-SHOP Balíky Kontakt  
danish_perie